Náš tip

Ubytování přímo u sjezdovky

Lyžařský vlek vede přímo kolem penzionu, takže stačí přede dveřmi nazout lyže a vyrazit. Loni byla sjezdovka prodloužena o 100m, pro lyžování je tak k dispozici 610m, 650m a 780m upravených tratí. Areál je vybaven umělým zasněžováním, osvětlením a samozřejmě každý den upravován rolbou. Budova spodní stanice nabízí zázemí pro občerstvení, servis a půjčovnu lyžařského vybavení. Pro děti je připravena lyžařská školička s lanovým vlekem a zkušenými instruktory.

Penzion Filoun - penzion pro rodiny s dětmi

je rodinný penzion na horách, který nabízí ubytování se třemi pokoji a třemi apartmány. Je mimořádně vhodný na dovolenou nebo víkend pro rodinu s dětmi. Nachází se na klidném místě nad obcí Plavy na úpatí Jizerských hor a Krkonoš. V létě je ideální k pěším či cyklistickým výletům, nebo koupání ve vyhřívaném bazénu, či jízdu na koni. V zimě jsou přímo u penzionu běžecké tratě a lyžařská sjezdovka. O dalších možnostech sportovního nebo turistického vyžití více zde.

 
 

Vybavení objektu

altán s grilem

trampolína

bazén

 

odpočinkové místo s lavičkou u jezírka

zahrada s pískovištěm a prolézačkami

krytá venkovní místnost se stolním tenisem

 
 

Pokoje - standardy

vlastní sociální zařízení

alespoň 2 lůžka + možnost přistýlky

TV se satelitním příjmem

internet po kabelu nebo přes wi-fi

více zde

 

Apartmány

vlastní kuchyňka - obytná místnost

2 oddělené ložnice

cena jednotná za celý apartmán

více zde

Penzion Filoun
Josef Šourek
Plavy 4, Velké Hamry 46846

tel.: +420 602 35 35 13
e-mail: info@penzionfiloun.cz

Předpověď počasí pro Jizerské hory

Copyright © 2011-2017 Penzion Filoun - dovolená (nejen) s dětmi v České republice - Jizerské hory, Všechna práva vyhrazena, info@penzionfiloun.cz