Skip to main content

Penzion Filoun - penzion pro rodiny s dětmi

Je rodinný penzion, který nabízí ubytování se třemi pokoji a šesti apartmány. Je mimořádně vhodný na dovolenou nebo víkend pro rodinu s dětmi. Nachází se na klidném místě nad obcí Plavy na úpatí Jizerských hor a Krkonoš. V létě je ideální k pěším či cyklistickým výletům, nebo koupání ve vyhřívaném bazénu, či jízdu na koni. V zimě jsou přímo u penzionu běžecké tratě. O dalších možnostech sportovního nebo turistického vyžití více zde:

GPS: 50.700944 15.31000

Novinky

Možnosti lyžování v okolí

Seznam skiareálů: Zásada, Smržovka, Tanvaldský Špičák, Černá Říčka, Příchovice u Čápa, Rejdice, Paseky, Vysoké nad Jizerou, Jablonec nac Jizerou, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou

V současné době disponuje náš penzion třemi pokoji a šesti apartmány. Je vhodný pro různé hry a výlety.

Vybavení objektu

 • altán s grilem
 • trampolína
 • bazén
 • odpočinkové místo s lavičkou u jezírka
 • zahrada s pískovištěm a prolézačkami
 • krytá venkovní místnost se stolním tenisem

Apartmán s krbem

Dvoupokojový apartmán nabízí komfortní ubytování pro 4 osoby. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a palandou, jídelny s kuchyňským koutem a krbem a samozřejmě sociálního zařízení. Apartmán je orientován jihozápadním směrem s výhledem na pastviny, zahradu a bazén.

Apartmán podkroví

Apartmán se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, každá s možností přistýlky. Obytná místnost s jídelním koutem, kuchyňkou a TV. Severozápadním směrem je vidět lyžařská sjezdovka, nedaleký černostudniční hřeben s vrcholem Muchov a ještě dále údolí řeky Kamenice, které se ztrácí v Jizerských horách. Oknem na jihovýchod jsou vidět louky, lesy, pastviny a ráno východy slunce nad podhůřím Jizerských hor, za nimiž dále na východ jsou Krkonoše. Apartmán má vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, internet přes wifi nebo kabelem.

Apartmán

Apartmán s jednou ložnicí celkem tedy pro 4 osoby, dále apartmán nabízí velkou jídelnu a kuchyň. Směrem do údolí Kamenice je vidět farma, pod ní obec Plavy, za řekou obec Haratice, na protějším kopci je vidět nepřehlédnutelný Příchovický kostel a nad ním rozhledna Štěpánka. Ráno pokoj osvětlí východy slunce nad podhůřím Krkonoš a Jizerských hor. Apartmán má vlastní sociální zařízení, TV a internet přes wifi.

Apartmán stodola

Mezonetový apartmán Stodola o celkové ploše 48m2 se skládá z velké obytné místnosti vybavené kuchyňskou linkou, jídelním koutem a rozkládací pohovkou. Okna jsou orientována východním směrem s výhledem na Krkonoše. Ložnice je pro 4 osoby.

Apartmán v přízemí

Prostorné studio v přízemí penzionu o velikosti 40m2 orientované východním směrem. Studio je vybavené manželskou postelí, dvěma samostatnými postelemi, pohovkou, jídelním koutem, kuchyní a sociálním zařízením. Směrem do údolí Kamenice je vidět farma, pod ní obec Plavy, za řekou obec Haratice, na protějším kopci je vidět nepřehlédnutelný Příchovický kostel a nad ním rozhledna Štepánka.

Apartmán Na mlatě

Mezonetový apartmán o velikosti 45m2 s prostornou obytnou místností vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem a rozkládací pohovkou. Okna jsou orientována východním a severozápadním směrem s výhledem na Krkonoše, pastviny, lyžařskou sjezdovku a jizerské hory. Ložnice je pro 4 osoby.

Pokoj č.1

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Okno směrem na severoseverovýchod s výhledem do údolí Kamenice, na protějším kopci je vidět nepřehlédnutelný Příchovický kostel, nad ním rozhledna Štěpánka. Naproti napravo ráno pokoj osvětlí východy slunce nad podhůřím Jizerských hor, za nimiž dále na východ jsou Krkonoše. Od pokoje č.2 se liší pouze zrcadlovým uspořádáním interiéru. Vybavení je stejné: pokoj má vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, internet přes wifi nebo kabelem.

Pokoj č.2

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Okno směrem na severoseverovýchod s výhledem do údolí Kamenice, na protějším kopci je vidět nepřehlédnutelný Příchovický kostel, nad ním rozhledna Štěpánka. Naproti napravo ráno pokoj osvětlí východy slunce nad podhůřím Jizerských hor, za nimiž dále na východ jsou Krkonoše. Od pokoje č.1 se liší pouze zrcadlovým uspořádáním interiéru. Vybavení je stejné: pokoj má vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, internet přes wifi nebo kabelem.

Pokoj č.3

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Okno směrem na severoseverovýchod s výhledem do údolí Kamenice, na protějším kopci je vidět nepřehlédnutelný Příchovický kostel, nad ním rozhledna Štěpánka. Naproti napravo ráno pokoj osvětlí východy slunce nad podhůřím Jizerských hor, za nimiž dále na východ jsou Krkonoše. Od pokoje č.1 se liší pouze zrcadlovým uspořádáním interiéru. Vybavení je stejné: pokoj má vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, internet přes wifi nebo kabelem.

Pokoj č.4

Čtyřlůžkový pokoj s patrem na spaní s možností přistýlky. Okna směřují na dvorek a do zahrady, kde budete mít pod kontrolou děti hrající si na pískovišti a dovádějící na prolézačce. Stejně tak uvidíte na altán, bazén, ohradu s ovečkami, louky a lesy na severním svahu nad penzionem. Pokoj má vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, internet přes wifi nebo kabelem.

Vyplňte prosím všechny potřebná pole abychom vás mohli následně kontaktovat a domluvit se na rezervaci.

Rezervace

Termíny pobytu *
Počet dospělých *
Počet dětí
Křestní jméno *
E-mail *
Příjmení
Telefon *
+420
Hledat
  Zpráva pro nás
  Rezervovat pobyt

  Dovolená s dětmi

  Přijeďte na dovolenou do Jizerek se svými dětmi! Mnoho prostoru pro zábavu a sportovní vyžití.

  Výlety a aktivity

  Kam vyrazit za zábavou, do přírody Jizerských hor nebo na výlet?

  Proč biofarma?

  Penzion sdílí areál s rodinnou bio farmou, která vyrábí vlastní certifikované biopotraviny.

  Penzion Filoun

  +7
  °
  C
  H: +
  L: +
  Plavy
  Pondělí, 03 Květen
  Viz 7denní předpověď
  út st čt so ne
  +14° + +10° + +12° +21°
  + + + + +

  Sociální sítě